Pokaż menu

Wydawnictwo
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Analiza żywności. Wybrane metody oznaczeń jakościowych i ilościowych składników żywności (miękka okładka)
Książka ((miękka okładka))
(Księgarnia UPP)
Kliknięcie przycisku powoduje przeniesienie na zewnętrzną platformę udostępniania lub sprzedaży.

Sposób cytowania
Nogala-Kałucka, M. (red.). (2016). Analiza żywności. Wybrane metody oznaczeń jakościowych i ilościowych składników żywności. Poznań: Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Analiza żywności jest intensywnie rozwijająca się dziedziną nauki, która zajmuje się badaniem związków chemicznych surowców roślinnych i zwierzęcych oraz gotowych produktów spożywczych, a także zmianami tych składników podczas procesów technologicznych i przechowywania. Znajomość zasad stosowania metod i postępowania analitycznego jest niezbędna dla przyszłej kadry pracowników laboratoriów przemysłu spożywczego oraz wszystkich, którzy w badaniach posługują się metodami z zakresu analizy żywności.
Intencją autorów opracowania było zestawienie nie tylko metod konwencjonalnych, tych najczęściej wykorzystywanych w analizie jakościowo-ilościowej podstawowych składników żywności, ale również nowoczesnych metod opartych na najnowszej aparaturze pomiarowej, która w niedalekiej przyszłości będzie wyposażeniem pracowni analitycznych zajmujących się badaniem surowców spożywczych i żywności.

978-83-7160-852-0
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
 
ISBN: 978-83-7160-852-0
Rok wydania: 2016
Wyd. III posz.
Strony: 165
Wersja papierowa: oprawa miękka

Dostępność: w magazynie
Cena: 30,00 zł
Crossref iBuk Plagiat SWSW