Wyróżnienie specjalne za opracowanie edytorskie publikacji „Staphylinina (Coleoptera: Staphylinidae) of Poland”

Data opublikowania: 2023-06-01 09:39:37

Od 25 do 28 maja 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad przed PKiN odbywały się 26. Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie. Drugiego dnia targów wręczono nagrody i wyróżnienia Nagrody Głównej ACADEMIA, Nagrody Rektora Politechniki Warszawskiej dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk technicznych i ścisłych oraz Nagrody Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dla najlepszej publikacji akademickiej w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych, a także wyróżnienia, w tym za opracowanie edytorskie. Organizatorami 16. edycji konkursu ACADEMIA 2023 są: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz Fundacja Historia i Kultura. Konkurs ma na celu wyróżnienie oraz promocję wydawców najlepszych publikacji akademickich i naukowych, które ukazały się na rynku tym razem w latach 2022–2023.

Więcej informacji -> tutaj.